Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
Rozpis jednotlivých zápasů Extraliga - Muži (2008/2009)

 

  datum domácí hosté čas/výs. typ
1. SO 20.09 SKV Ústí nad Labem ČZU Praha 3:0 L
  sety: 25:16 25:14 25:21
2. SO 27.09 VK Opava SKV Ústí nad Labem 3:0 L
  sety: 25:18 27:25 25:20  
3. SO 04.10 SKV Ústí nad Labem VK DUKLA Liberec 0:3 L
  sety: 13:25 19:25 19:25
4. SO 11.10 VK Vavex Příbram SKV Ústí nad Labem 3:1 L
  sety: 25:9 25:22 23:25 25:12  
5. ČT 16.10 SKV Ústí nad Labem JMP Brno 3:1 L
  sety: 22:25 25:22 25:15 25:18
6. SO 25.10 VK DHL Ostrava SKV Ústí nad Labem 3:0 L
  sety: 25:16 25:20 25:13  
7. ČT 30.10 SKV Ústí nad Labem VSC Fatra Zlín 2:3 L
  sety: 23:25 25:22 21:25 25:23 12:15
8. SO 01.11 VK KARBO Benátky SKV Ústí nad Labem 0:3 L
  sety: 22:25 18:25 23:25  
9. NE 09.11 SCM - ČVS junioři SKV Ústí nad Labem 2:3 L
  sety: 16:25 18:25 25:22 25:21 9:15
10. SO 15.11 SKV Ústí nad Labem VK Kladno 0:3 L
  sety: 22:25 22:25 17:25  
2. ÚT 18.11 VK DHL Ostrava SKV Ústí nad Labem 3:1 Č
  sety: 23:25 25:16 25:23 25:22
11. SO 22.11 VK Jihostroj Č. Budějovice SKV Ústí nad Labem 3:0 L
  sety: 25:23 26:24 25:21  
12. SO 06.12 ČZU Praha SKV Ústí nad Labem 3:1 L
  sety: 25:22 25:19 25:27 25:23
13. SO 13.12 SKV Ústí nad Labem VK Opava 1:3 L
  sety: 24:26 25:17 22:25 18:25  
14. SO 20.12 VK DUKLA Liberec SKV Ústí nad Labem 3:0 L
  sety: 26:24 25:22 25:23
15. ČT 08.01 SKV Ústí nad Labem VK Vavex Příbram 3:1 L
  sety: 25:20 25:22 22:25 25:21  
16. SO 10.01 JMP Brno SKV Ústí nad Labem 2:3 L
  sety: 25:14 24:26 20:25 25:21 12:15
17. ČT 22.01 SKV Ústí nad Labem VK DHL Ostrava 1:3 L
  sety: 25:20 21:25 15:25 14:25  
18. SO 24.01 VSC Fatra Zlín SKV Ústí nad Labem 3:2 L
  sety: 27:25 19:25 35:33 17:25 15:11
19. SO 31.01 SKV Ústí nad Labem VK KARBO Benátky 16:00 L
     
20. NE 08.02 SCM - ČVS junioři SKV Ústí nad Labem 16:00 L
   
21. ČT 12.02 VK Kladno SKV Ústí nad Labem 18:00 L
     
22. SO 21.02 SKV Ústí nad Labem VK Jihostroj Č. Budějovice 17:00 L
   
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář